Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відсьогодні вступників зараховуватимуть на контракт: що потрібно знати
06 Вересня, 17:45

Відсьогодні вступників зараховуватимуть на контракт: що потрібно знати

Сьогодні, 6 вересня, вступникам нададуть рекомендації до зарахування на контрактну форму навчання на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції. Про це повідомляє ОСВІТА.UA.

Статуси заяв таких абітурієнтів на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» та в електронних кабінетах будуть змінюватися зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (контракт)».

Абітурієнти, які отримають рекомендацію до зарахування на контракт, мають виконати вимоги до зарахування відповідно до правил прийому закладу вищої освіти.

Переведення на вакантні місця держзамовлення осіб, які мають на це право та які зараховані на навчання на контракт на основі повної загальної середньої освіти триватиме до 15 вересня. Подати документи, що підтверджують право на переведення, вступник має не пізніше 11 вересня.

Нагадаємо, що 27 серпня вступники дізналися, хто отримав місце державного або регіонального замовлення для здобуття ступеня бакалавра. Для зарахування на місце бюджету вони повинні були подати оригінали документів до вишу до 31 серпня.

Схожі новини