Відступили на трьох напрямках, – Гайдай про наступ ворога на Донбасі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Відступили на трьох напрямках, – Гайдай про наступ ворога на Донбасі
25 Липня, 09:26

Відступили на трьох напрямках, – Гайдай про наступ ворога на Донбасі

Протягом минулої доби, 24 липня, російські війська намагались прорватися на адміністративну межу Луганщини та Донеччини, але Збройні сили України не дали їм цього зробити.

«Із трьох сторін російські війська намагалися вийти на межу Луганщини – повсюди відійшли. Земля навколо цих населених пунктів нагадує планету із чисельними кратерами – туди майже щохвилини потрапляють снаряди», – повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його даними, вчора ворог випустив на Луганщину три ракети, здійснив три масовані артилерійські атаки та два довготривалі мінометні обстріли. Ще тричі росіяни спробували розвинути танковий наступ.

«Окупанти не полишають намірів розвинути наступ на великі міста Донеччини, але поки «завмерли» в нашій області. Гинуть, так і не побачивши сусіднього регіону. Атакують одразу з кількох напрямків, намагаючись розосередити нашу оборону. Не вдається – 24 липня знову відійшли з втратами», – написав Гайдай.

Він додав, що йдеться про ділянки Верхньокам’янка – Верхньокам’янське, Білогорівка – Верхньокам’янське та Верхньокам’янка – Івано-Дар’ївка, що на Донеччині.

Відео