Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відсидів кілька термінів та написав книжку: що відомо про волинського терориста
21 Липня, 14:16

Відсидів кілька термінів та написав книжку: що відомо про волинського терориста

Чоловік, який захопив заручників у Луцьку відсидів кілька термінів у місцях позбавлення волі, Максим Плохой – це його псевдонім, пише УП з посиланням на «Волинські новини». Чоловіка насправді звати Максим Степанович Кривош. Прописаний він офіційно в Дубно на Рівненщині.

Чоловік відсидів кілька термінів у місцях позбавлення волі. Саме там він і написав свою книгу “Філософія злочинця”.

Він часто бував у Луцьку, має там багато знайомих та навіть після виходу з в’язниці перебував у полі зору поліції. Зі слів людей, які його опізнали, чоловік справляв враження адекватної людини, щоправда дивакуватої. Він часто міняв номери телефонів і мало говорив про себе конкретної інформації.

Також з офіційних джерел стало відомо, що Максим Кривош примусово лікувався у психіатричній лікарні.

За інформацією видання Сила правди тираж його книги – 400 екземплярів, 560 сторінок, видавництво невідоме. Схоже, книга автобіографічна і містить реальні факти з життя Максима Плохого.

Повідомляють, також, родом чоловік із Луцька, виріс на вулиці Дружби народів. Батько працював чи досі працює у політесі, а мама загинула в ДТП на Світязі. Також у нього в Луцьку проживає брат. Прописаний офіційно в Дубно, там одружився.

У свою чергу Антон Геращенко заступник міністра внутрішніх справ написав у себе на сторінці у Фейсбук, що терорист – уродженець селища Гай, Оренбурзької області Російської Федерації. Раніше двічі судимий і відбув покарання у вигляді позбавлення волі сукупним терміном близько 10 років у виправних установах за скоєння низки тяжких злочинів.

Ось оприлюднена розмова з терористом:


Нагадаємо, сьогодні вранці, у центрі Луцька чоловік забарикадувався в автобусі Берестечко-Краснилівка із заручниками. За даними поліції їх 20, за даними СБУ ­– 10. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков терміново вилетів у Луцьк для координації дій підрозділів МВС в умовах надзвичайної події. Президент Володимир Зеленський запевнив, що тримає під особистим контролем перебіг подій у Луцьку.

 

 

Схожі новини