Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відтепер у Львові дітей у садочок реєструватимуть з вересня
26 Грудня, 20:46

Відтепер у Львові дітей у садочок реєструватимуть з вересня

Львівський міськвиконком вирішив внести зміни у правила зарахування дітей до садочків. Також врахували рекомендації посадовців, батьків та освітян. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Батьки матимуть можливість зареєструвати дитину з першого робочого дня вересня. Такі зміни урівнюють у правах дітей, які народились на початку та в кінці року.

 

“На цей час не усі батьки і не усі діти були в однаковій позиції. Тому що до однієї групи зараховувалися діти, які народилися з 1 вересня і по 31 грудня одного року і з 1 січня по 31 серпня наступного року. Тобто, коли ми розпочинали реєстрацію 2 січня, то звичайно, що ці діти, які народилися наприкінці року, мали пріоритет.

А ті діти, які народилися з 1 січня до 31 серпня наступного року, — вони реєструвалися лише через рік. Тому тепер всі дітки, які народилися на кінець минулого року і вже народилися з 1 січня до 31 серпня поточного року, — вони будуть мати однакові права зарахування у садочок.” – зазначила начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Також внесли ще дві пільгові категорії дітей. Тепер першочергово до садочків зареєструють дітей із багатодітних сімей, та тих, чиї  батьки працюють у відповідному садочку.

Одне з нововведень — під час реєстрації треба надавати скани свідоцтва про народження та документів про пільги.

Після затвердження цього положення обов’язково відкриватимуть всі списки. Батьки зможуть побачити прізвище та ім’я своєї дитини та дату реєстрації. Окрім того, бачитимуть своє порядкове розташування у списку.

Схожі новини