Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відвезли до ветеринара у вечірній час: на Городоччині школярі врятували чаплю
09 Травня, 15:54
logo-black

Відвезли до ветеринара у вечірній час: на Городоччині школярі врятували чаплю

Учора, 8 травня, у селі Дроздовичі на Городоччині, поблизу ставка, школярі знайшли поранену чаплю. Про свою знахідку розповіли у соціальних мережах. Кажуть, телефонували до служби порятунку тварин, але ті порадили звертатись до сільського голови. Олега Карапінку, очільника Галичанської сільської ради, підлітки позначили у коментарі, той побачив і вирішив допомогти школярам у добрій справі. 

“То був уже післяробочий час. А ще й карантин. Ветеринарка з нашого села, яка працює у Городоцькій лікарні ветеринарної медицини, порадила звернутись до своєї колеги – Уляни Якімець. Жінка живе за межами Городка, тож я взяв птаха, поїхав за Уляною Мирославівною, привіз до лікарні. Ветеринарка оглянула його, надала допомогу. Відвіз її додому, а чаплю забрав до Дроздович. Марія Жбадинська з нашого села зголосилась за нею доглядати”, – розповідає LMN Олег Карапінка. 

У ветеринарній лікарні пернатому безкоштовно перев’язали крило із пораненим сегментом. 

“Насправді це значне поранення для такого птаха. Але при правильному догляді з ним усе буде гаразд. Якщо влаштувати для нього кліткове утримання та робити вчасні перев’язки, то згодом чапля знову зможе літати”, – каже LMN ветеринарка Уляна Якімець.     

Кліткове утримання, як розповідає Олег Карапінка, уже влаштували. Місцеві хлопці сьогодні пішли ловити рибу для чаплі. Сподіваються, що та швидко одужає та повернеться до звичних умов життя.  

95909085_1131543997211022_3196117277871177728_o

Фото: Фейсбук-сторінка Олега Карапінки.

Схожі новини