Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відзавтра не їздитимуть приміські, міжміські та міжобласні маршрутки
17 Березня, 21:02

Відзавтра не їздитимуть приміські, міжміські та міжобласні маршрутки

Відзавтра всі нерегулярні та регулярні перевезення пасажирів у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполучені припиняють до 3 квітня. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав директор ТзОВ “АТП-14631” Андрій Дума. Оголошення про це сьогодні розвісили по автостанціях.

«Ми мусимо піти на такий крок, адже загроза поширення коронавірусу величезна, а наслідки від нього страшні. Бачимо це на прикладі Італії. Звичайно, багато компаній понесе великі втрати, та гроші це ніщо у порівнянні з людським життям, – написав Андрій Дума. – Магазини та аптеки працюватимуть, тому закуплятися товарами на тривалий період точно не варто – ви лише посієте паніку. Нагадую, жодних ліків від COVID-19 поки нема, якщо вам намагаються щось продати і кажуть, що воно вилікує чи врятує, то ці люди шахраї. Від себе хочу порекомендувати дотримуватися гігієни рук, пити багато рідини, їсти фрукти, овочі, часник та іншу здорову їжу».

Під постом Думи з’явилося багато коментарів від пасажирів. Люди хвилюються, як будуть добиратися на роботу, кому це вкрай необхідно. Особливо це питання турбує медиків.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини