Війна не так далеко: у Львові запустили ще один мотиваційний відеоролик для залучення в ЗСУ (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Війна не так далеко: у Львові запустили ще один мотиваційний відеоролик для залучення в ЗСУ (ВІДЕО)
22 Квітня, 15:50

Війна не так далеко: у Львові запустили ще один мотиваційний відеоролик для залучення в ЗСУ (ВІДЕО)

У Львові запустили другий мотиваційний відеоролик «Війна – не так далеко, як це може здаватися» для залучення чоловіків до війська. У відео демонструють кадри, де нібито місто перебуває у складі рф.

Як зазначили у Львівській міськраді, його створив Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ОТЦК та СП) й міська рада.

Головна ідея відеороботи – якщо не долучитися до свого війська сьогодні, то згодом потрібно буде воювати у чужому.

«Переповідати зміст не будемо, нехай кожен зробить свої висновки. Нагадаємо лише про історичні паралелі з 1939 роком. Кожен з нас має обов’язок докласти усіх зусиль, щоб ця історія ніколи не повторилася», – зазначають творці відеоролику.

Додамо, що це не єдині інформаційні продукти на тему мобілізації, над якими працює міська рада Львова спільно з ОТЦК. На початку весни у місті на тему мобілізації розмістили також зовнішню рекламу на бордах і сітілайтах. Місто продовжуватиме випускати й інші інформаційні продукти на тему призову, зокрема закликатиме відвідувати новостворений Центр рекрутингу української армії у Львові. Це пілотний проєкт Міністерства оборони і Львівської мерії.

Працівники центру надають консультації про актуальні вакансії в ЗСУ.  Центр рекрутингу української армії  знаходиться на вул. К. Левицького, 67

Відео