Війна очима дітей: переселенці у Львові малювали картини, щоб допомогти ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Війна очима дітей: переселенці у Львові малювали картини, щоб допомогти ЗСУ
07 Липня, 15:27

Війна очима дітей: переселенці у Львові малювали картини, щоб допомогти ЗСУ

Сьогодні у Львівській копальні кави діти-переселенці малювали картини про війну. Вони не просто ділилися своїми емоціями та почуттями, а також допомагали нашим військовим. Адже картини виставлять на благодійний аукціон у Слайго (Ірландія), а кошти від продажу скерують на забезпечення медичних потреб ЗСУ. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Наші діти – прекрасні, сміливі і дуже творчі. Саме через творчість сьогодні вони передають світові пережиті емоції і хвилювання. Це діти з різних міст, які найбільше постраждали від ворога – Донецька область, Харків, Попасна, Маріуполь, Київська область, Буча», — розповіла Інна Мельниченко, організаторка акції, представниця гуманітарної місії «Rapid response Ukraine».

Дітям допомагала львівська художниця Наталя Павлюк. В акції взяли участь 12 дітей, віком від 7 до 16 років. Подію організували вперше, але не востаннє. Адже діти з неабиякою радістю малювали свої картини і знали, що допомагають війську, яке їх боронить.

Акцію «Війна очима дітей» організували гуманітарна місія «Rapid response Ukraine» та Львівська міська рада, за підтримки мерії міста Слайго (Ірландія) та благодійного фонду «Поруч» (Україна).

Відео