«Війна – це обовʼязок» : політик та гранатометник Юрій Сиротюк про мобілізацію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Війна – це обовʼязок» : політик та гранатометник Юрій Сиротюк про мобілізацію
09 Березня, 17:59
logo-black

«Війна – це обовʼязок» : політик та гранатометник Юрій Сиротюк про мобілізацію

Кабінет міністрів України наприкінці січня передав до парламенту оновлену версію проєкту закону про мобілізацію. За нього Верховна Рада проголосувала в першому читанні. 6-8 березня після внесення правок парламент мав розглянути новий законопроєкт про мобілізацію. Однак за 24 години до початку – засідання Верховної Ради скасували. В щотижневому етері програми “Погляд з Хмарочоса” LMN поспілкувались з  політиком, гранатометником 5-ої окремої штурмової бригади ЗСУ Юрієм Сиротюком. За його словами чим довше будуть тягнути із прийняттям закону – тим більше хлопців загине на фронті.

“Закон про мобілізацію є, тобто механізм існує. Якщо потрібно його покращити, то це можна було б робити точково вносячи щотижня одну маленьку корективу…Чим довше в тилу розмовляють про те, треба чи не треба, тим більше хлопців гине на війні. Ті хлопці, що мають досвід, вміють воювати і можуть навчити інших. Це всеодно неминуче. Захищати державу – це повинна бути суспільна позиція…Держава в умовах війни – це про обовʼязки, а не про права”, – розповів Юрій Сиротюк.

Додамо, що нардеп Ярослав Железняк написав, що офіційна причина скасування засідання — “терміново потреба зробити комплексний звіт для Сенату США”. Однак джерело Суспільного у “Слузі народу” повідомило, що депутати повернуться до роботи, коли буде готовий закон про мобілізацію, щоб розглянути всі правки до нього.

“Людина може бути водієм, може копати окопи, але кожен мусить пройти цей етап захисту Батьківщини… Зараз є природня потреба. Це не дискусія, не політика, не парламентські вибори, а екзистенційне виживання української нації… Тут потрібні жорсткі заходи примусу”, – додав Юрій Сиротюк.

Повну розмову з політиком, гранатометником 5-ої окремої штурмової бригади ЗСУ Юрієм Сиротюком ви можете переглянути у програмі “Погляд з Хмарочоса” на youtube каналі LMN.User Image
Вікторія Васильченко
Відео