Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Війська РФ вбили більше 350 мирних мешканців України
06 Березня, 09:09

Війська РФ вбили більше 350 мирних мешканців України

За дев’ять днів війни (з 24 лютого до кінця 4 березня) в Україні унаслідок дій Росії загинув 351 мирний мешканець, з них 28 – діти. Про це повідомляє zaxid.net з посиланням на управління Верховного комісара ООН з прав людини.

За даними звіту, 707 цивільних отримали поранення. Усього ідеться про 1058 постраждалих.

У Донецькій і Луганській областях управління зафіксувало 471 випадок загибелі або поранення: 355 на території, що контролюється Урядом, 116 – на території, що контролюється самопроголошеними «Л/ДНР».

В інших областях України (Києві, Черкаській, Чернігівській, Харківській, Херсонській, Київській, Одеській, Сумській, Запорізькій та Житомирській областях), у місцях, які перебували під контролем Уряду на момент, коли сталися жертви, виявили 587 випадків (265 загиблих та 322 поранених).

За словами уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, станом на 4 березня на території, що контролюється урядом загинуло 28 дітей і було поранено 64.

«Більшість втрат серед цивільних спричинена застосуванням вибухової зброї з широкою зоною ураження, включаючи обстріли з важкої артилерії та реактивних систем залпового вогню, а також ракетні і авіа удари», – ідеться в повідомленні управління Верховного комісара ООН з прав людини, де зазначається також, що реальні втрати можуть бути вищими.

Схожі новини