Військові та патрульні силою затримали чоловіка у Львові: у поліції оприлюднили пояснення ситуації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Військові та патрульні силою затримали чоловіка у Львові: у поліції оприлюднили пояснення ситуації
17 Грудня, 15:48

Військові та патрульні силою затримали чоловіка у Львові: у поліції оприлюднили пояснення ситуації

Вчора, 16 грудня у соцмережах було розміщено відео, на якому патрульні разом із людьми у військовій формі у Львові затримують чоловіка. Користувачі переконували, що таким чином в місті набирають людей до війська.

У патрульній поліції України заявили, що чоловіка затримали за хуліганство, а військовослужбовці, що допомагали екіпажу поліції, ніякого відношення до ТЦК не мають.

“У Львові на вулиці Шпитальній патрульні побачили конфліктну ситуацію. До них звернувся чоловік у військовій формі та повідомив, що інший чоловік, що проживає у готелі на вулиці Котлярській, перебуваючи в нетверезому стані, ображав адміністратора готелю, пошкодив стіни номера, нецензурно лаявся, тому вони його вивели з готелю та намагаються вгамувати”, — розповідають у поліції.
Конфлікт, за словами патрульних, продовжився надворі: чоловік продовжував поводитися неадекватно, ображав присутніх, міг зашкодити собі та іншим особам.
“Тому, згідно ЗУ “Про Національну поліцію”, патрульні прийняли рішення застосувати фізичну силу для затримання порушника. Затриманого чоловіка доставили в управління поліції та викликали бригаду швидкої для надання йому допомоги. Також було встановлено особу затриманого — він виявився солдатом однієї із військових частин. Військовослужбовці, що допомагали екіпажу поліції, ніякого відношення до ТЦК не мають”, — додають у поліції.
Правоохоронці попросили не розповсюджувати неперевірену інформацію та не перекручувати справжні обставини цієї події.
Відео