Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Військові замовили капремонт їдальні за 22 мільйони гривень без конкуренції
21 Травня, 08:03

Військові замовили капремонт їдальні за 22 мільйони гривень без конкуренції

Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління 16 травня підписало договір з ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник» на капітальний ремонт будівлі їдальні вартістю понад 22 млн грн. Про це пишуть «Наші гроші.Львів».

Як зазначають розслідувачі, закупівлю здійснили за переговорною процедурою для потреб оборони, участь в якій взяла лише фірма-переможець. Роботи з капремонту їдальні здійснюватимуть у військовому містечку №135 по вул. Стрийська, 88 у Львові. Їх завершать у 2020 році.

Фірма «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник» зареєстрована у 2016 році Олександром Овчаренко. Як раніше повідомляли «НГ. Львів», він є колишнім начальником управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації. Також Олександр Овчаренко працював начальником управління (квартирно-експлуатаційного) Західного оперативного командування, головою Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради та директором ДП Міноборони України «Західвійськбуд».

За сумою замовлень фірма отримує найбільше підрядів саме від Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.

 

Фото: Zaxid.net

Схожі новини