Військового з яворівської частини засудили на 5 років: украв зброю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Військового з яворівської частини засудили на 5 років: украв зброю
29 Грудня, 09:19

Військового з яворівської частини засудили на 5 років: украв зброю

Яворівський районний суд Львівської області на 5 років позбавив волі службовця військової частини А0998 (24 бригада ім. короля Данила) за викрадення зброї і боєприпасів.

Військовий Роман Федяш 16 жовтня 2017 року вкрав у старшого сержанта автомат АК-74 та 60 патронів до нього. Заховав зброю і боєприпаси у канаві неподалік військової частини. Наступного дня передав її своєму товаришу, який відвіз у свій гараж, йдеться у вироку суду.

«Знайомий Федяша не здогадувався, що перевозить зброю. Через кілька днів правоохоронці провели у нього вдома обшуки і вилучили зброю з боєприпасами», – зазначила суддя Наталія Швед.

Військова прокуратура звинуватила Федяша у викраденні зброї та бойових припасів в умовах особливого періоду. Чоловік мав сім судимостей за крадіжки, незаконне заволодіння автотранспортом та зберігання наркотичних засобів.

На суді Федяш визнав свою провину і просив сувого його не карати. Суддя зважила на попередні судимості чоловіка і призначила йому 5 років позбавлення волі. Засуджений може подати апеляцію.

Відео