Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Військовослужбовцям дозволили укладати шлюб без їхньої присутності
08 Березня, 11:34

Військовослужбовцям дозволили укладати шлюб без їхньої присутності

Шлюб із військовими укладається за спрощеною системою. Церемонію можуть провести без присутності одного або обох наречених.

Кабмін спростив укладання шлюбів з військовими за їхньої фізичної відсутності під час реєстрації. Відповідну постанову від 7 березня №213 оприлюднено на сайті уряду.

У документі зазначається, що державна реєстрація шлюбу, якщо один із наречених є військовослужбовцем, може проводитися без особистої присутності такого нареченого (нареченої).

При цьому заява військовослужбовця про державну реєстрацію шлюбу, що одночасно є підтвердженням факту надання ним згоди на шлюб, подається безпосередньому командиру (керівнику), “яким засвідчується справжність підпису на відповідній заяві та забезпечується його передача до відділу державної реєстрації актів цивільного стану, до якого подано особисто нареченим (нареченою) заяву про державну реєстрацію шлюбу”.

Також передбачається, що укласти шлюб можна з використанням доступних засобів відеозв’язку з тим, хто відсутній, або з обома нареченими.

Дія постанови поширюється на акти, складені з 24 лютого.

Схожі новини