Військовослужбовців центру НЕЗЛАМНІ навчають підприємництву | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Військовослужбовців центру НЕЗЛАМНІ навчають підприємництву
25 Січня, 17:01

Військовослужбовців центру НЕЗЛАМНІ навчають підприємництву

Пацієнтам, які проходять реабілітацію в центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), провели перше заняття з основ підприємництва. В межах пілотного проєкту «Від ідеї до ветеранського бізнесу» військовослужбовців, які проходять лікування у реабілітаційному центрі, знайомлять із підприємництвом, ваучерною підтримкою від міста та основами маркетингу.

Завдання проєкту – спонукати учасників курсу до відкриття підприємств, навчити розробляти бізнес-план та стратегію, яка сприятиме їх самореалізації та створенню нових робочих місць.

Під час курсу учасників навчать розробляти бізнес-план та робити SWOT-аналіз, який вбереже справу від ризиків, ознайомлять з інструментами маркетингу для просування бізнесу та навчать як комунікувати з клієнтами та командою. Захисникам та Захисницям допоможуть зрозуміти, яка бізнес-ідея має право на існування відповідно до їх ресурсу. А також розкажуть про можливість отримання ваучерів від Львівської міської ради та гранти для ветеранів.

Також впродовж року учасникам допоможуть реалізовувати їхні бізнес-ідеї.

«Таким важливим проєктом для ветеранів ми хочемо сприяти їхній швидшій адаптації. Збільшивши кількість підприємців у місті ми збільшуємо і надходження до бюджету через сплачені податки. Також вважаємо, що це може стати класним кейсом для інших громад, який сприятиме поверненню сил та мотивації для повернення до цивільного життя ветеранів в Україні», – кажуть у Центрі підтримки підприємництва Львівської міської ради.

Курс навчання триває 2 місяці. Заняття відбуваються щосереди офлайн у центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN).

Відео