Військовий зі Стрийщини отримав нагороду “Золотий хрест” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Військовий зі Стрийщини отримав нагороду “Золотий хрест”
02 Травня, 17:00

Військовий зі Стрийщини отримав нагороду “Золотий хрест”

Головнокомандувач ЗСУ нагородив відзнакою “Золотий хрест” військового Артура Кравченко за успішне виконання бойового завдання на східному напрямку. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Артур Кравченко народився у Миколаєві, що на Львівщині. Нагороду захисникові особисто вручив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

 

“Цієї відзнаки Артура Кравченка удостоїли за успішне виконання бойового завдання на східному напрямку. А саме боєць 225-го окремого штурмового батальйону спинив наступ окупанта поблизу Часового Яру”, – повідомили в ОВА.

Попри постійні артилерійські обстріли воїн продовжив керувати мінометним розрахунком на вогневій позиції, завдяки чому вдалося знищити значну кількість живої сили й техніки противника.

“Завдаючи вогневих ударів по цілях противника, вони відбили три штурмові атаки і дозволили групам резерву вийти на позиції без втрат. Того вечора мінометний розрахунок молодшого сержанта Кравченка завдяки вправному керуванню вогнем і розумінню тактики ведення бою запобіг прориву української оборони. Ворог втратив близько 35 осіб. Бойове завдання було виконано в повному обсязі,” — зазначили у Львівському ТЦК.

Відео