Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Більше лірики: Віктор Винник і МЕРІ випустили новий альбом
21 Березня, 13:32

Більше лірики: Віктор Винник і МЕРІ випустили новий альбом

Учора, 20 березня, побачив світ ювілейний п’ятий альбом Віктора Винника і МЕРІ «Снайпери-Амури». Він складається з тринадцяти пісень і одного ремікса.

Серед них – дві дуетні композиції: «Кордон», записана з Василем Вірастюком і Олександром Усиком, та «Як Ніч і День» з Олесею Киричук. Більшість пісень створені упродовж 2016-2020 років, але є і давніші, наприклад, «Чому болиш?..» ще з далекого 1998-го. Більш ніж половина матеріалу вже була оприлюднена як окремі сингли, але є і новинки, які стануть приємною несподіванкою для прихильників МЕРІ.

«Снайпери-Амури», як і попередні альбоми Віктора Винника і МЕРІ, достатньо різнопланові за змістом текстів і звучанням, хоча лірика в новій платівці переважатиме.

“Напевно, це пов’язано з тим, що ми не молодіємо. Ну, і особисто я ні на хвилину не можу забутий той факт, що наша країна у війні, а це радості не додає…”, – зауважує Віктор Винник.

На підтримку альбому вже відзняли шість відеокліпів, найближчим часом планують нові зйомки. Також запланована серія концертів-презентацій нової роботи від Віктора Винника і МЕРІ.

Нагадаємо, з часу виходу попереднього альбому Віктора Винника і МЕРІ «Я z України» минуло чотири роки. Музиканти давно заявляли, що триває робота над п’ятою платівкою, однак точний час релізу не вказували. І ось нарешті ми можемо послухати усі його сингли.

Усі пісні альбому є на youtube.

А також качайте ліцензійне:

https://apple.co/2x86ffB

https://bit.ly/MEPI_Snipers

https://spoti.fi/2xgEvoP

https://bit.ly/398Lcqi

https://amzn.to/33wT57X

Нагадаємо, у листопаді Віктор Винник і МЕРІ презентували романтичний кліп.

meri-dysk
Схожі новини