Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Віктор Янукович готується до повернення в Україну
24 Вересня, 09:28

Віктор Янукович готується до повернення в Україну

Адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк заявив, що його клієнт готується повернутися в Україну. Про це Сердюк заявив після засідання Апеляційного суду Києва у справі держзради Януковича, повідомляє «5 канал».

«Янукович тимчасово перебуває на території Російської Федерації. І захистом здійснюються заходи, що забезпечать можливість його перебування на батьківщині», – сказав Сердюк.

Адвокат також додав, що його клієнт прагне домогтися кримінальної відповідальності для «винних у здачі Криму» та «винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади».

«Основні завдання, поставлені клієнтом – це забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту, – зараз виконуються», – заявив Сердюк.

24 січня цього року суд визнав Януковича винним у державній зраді та агресивній війні. Засудив його до 13 років позбавлення волі.

«Позиція сторони обвинувачення незмінна. Ми впевнені у своїй перемозі, бо знаємо, що вирок Оболонського райсуду міста Києва – вмотивований та законний», – сказав прокурор Руслан Кравченко.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини