Вікторія Полюга повернулася до Львова (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вікторія Полюга повернулася до Львова (ВІДЕО)
11 Лютого, 10:26

Вікторія Полюга повернулася до Львова (ВІДЕО)

Учора зі США до Львова повернулась Вікторія Полюга, дівчинка, якій у Львові на порятунок від СМА зібрали кошти на найдорожчий у світі укол Zolgensma. Про це повідомили волонтери фонду «Із янголом на плечі».

«Найсильніша дівчинка Вікторія Полюга повертається в Україну! Мама Вікторії повідомляє, що реабілітацію будуть проходити в Італії. Тішуся і неймовірно щасливий…», – написав на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Сергій Шарко. Він також опублікував відео з львівського аеропорта, на якому видно, як зустрічали дівчинку у Львові.

Вікторія Полюга разом з батьками прилетіла зі США, де 10 січня цього року їй ввели найдорожчий у світі препарат Zolgensma, який повинен допомогти дівчинці попри важкий діагноз жити повноцінним життям. На нього, нагадаємо, потрібно було зібрати 50 мільйонів гривень.

Збір коштів для порятунку Вікторії розпочався навесні. 19 жовтня на Львівщині оголосили Днем Вікторії Палюги, тоді тисячі небайдужих перерахували на порятунок дівчинці свою одноденну заробітну плату.

До порятунку долучалися благодійники, компанії, депутати та мешканці Львова. На початку листопада сім’ї вдалося зібрати необхідні кошти.  4 листопада збір коштів на укол для дівчинки з рідкісною хворобою СМА був закритий. До США сім’я вирушила на початку грудня 2021 року.

Відео