Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вікторію з львівського “Вікна життя” прийняли у сім’ю
04 Січня, 16:06

Вікторію з львівського “Вікна життя” прийняли у сім’ю

Для 1-річної Вікторії, яку 29 грудня залишили у «Вікні життя» на вул. П. Орлика у Львові. Знайшли батьків. Вчора її тимчасово влаштували в патронатну сім’ю, повідомили у Львівській міській раді. 

Дитина може перебувати у цій сім’ї до трьох місяців. Буває, що цей термін перебування продовжують до шести місяців. Поки дівчинка перебуватиме в патронатній сім’ї, «Служба у справах дітей» влаштовуватиме дитину у сімейні форми виховання.

«Зараз здійснюється підготовка документів для поставлення дитини на облік з усиновлення. Надіємось, що вже найближчим часом Вікторія матиме родину та люблячих батьків. Адже тільки у Шевченківському районі перебуває 18 громадян, які мають намір усиновити дитину”, – зазначають в управлінні «Служба у справах дітей» Львівської міської ради.

Львів’ян, в яких є позитивний досвід виховання дітей, запрошують стати патронатними вихователями. Завдяки патронату, діти без батьків мають можливість не потрапити в інтернат.

“Особливо негативними є наслідки догляду та виховання в інтернатних закладах дітей, віком до трьох років. У них найбільше спостерігається затримка фізичного та психоемоційного розвитку через перебування в інституційних закладах», — акцентують в управлінні «Служба у справах дітей» ЛМР.

Щоб стати патронатними вихователями, треба заповнити заявку для запису на співбесіду на офіційному сайті Львівської міської ради на кнопці «Патронатна сім’я» https://city-adm.lviv.ua/lmr/patronatna-simia; або ж звернутися в управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1 (каб. 524) або за тел.:297−58−83.

Фото: Суспільне. Львів

Схожі новини