регіональні новини
Написати нам
“Він був одним з найкращих в підрозділі”: на Сході загинув жовківчанин Володимир Салітра
12 Липня, 16:47

“Він був одним з найкращих в підрозділі”: на Сході загинув жовківчанин Володимир Салітра

Вчора, 11 липня, близько 23.30 у с. Тарамчук Донецької області від кулі снайпера загинув 30-річний військовослужбовець 24-0ї окремої механізованої бригади  імені короля Данила старший солдат Володимир Салітра. Загиблий проживав у селі Волиця Жовківського району. Про це повідомляють на сторінці бригади у фейсбуці.

Володимир Салітра був заступником командира бойової машини і здійснював бойове чергування на спостережному посту. Через погану погоду та імовірну діяльність диверсійно-розвідувальних груп ворога призначили посилити пильність.

Володимир був досвідченим військовослужбовцем, тому першим помітив підозрілий рух в напрямку власних позицій. Отримав дозвіл на відкриття вогню, щоб не дозволити пройти диверсантам. Саме в той момент ворожий снайпер, що, вочевидь, прикривав вилазку ДРГ, здійснив постріл з гвинтівки калібру 12,7 мм. в бійницю, де перебував Володимир. Поранення виявилося несумісним з життям.

 

«Дуже безстрашний, людина на всі руки, фахівець, роботящий, володів всіма засобами та зброєю», – згадують Володимира побратими.

У листопаді 2016 року Володимир Салітра приєднався до лав Королівської бригади. Через тиждень у нього мав бути День народження.

«Якщо чесно – один з кращих. Я два два дні тому подав його кандидатуру на нагородження, бо Володимир був з найбільш достойних в підрозділі. Але вже не встигли нагородити», – каже командир роти, в якій проходив службу загиблий.

Фото: 24 ОМБр імені короля Данила

Схожі новини