Юрій Козачишин потребує заміни чотирьох суглобів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Юрій Козачишин потребує заміни чотирьох суглобів
23 Січня, 18:45
logo-black

Юрій Козачишин потребує заміни чотирьох суглобів

Ярина Кучерява

Юрій Козачишин зі Львова хворіє з дитинства, у нього важка форма діабету, деформуючий артроз і величезний «букет» ускладнень і вже супутніх захворювань, а віднедавна – ще і базальноклітинний рак шкіри. Через деформовані суглоби Юрі важко ходити самому, тому пересувається трошки з милицями, але здебільшого їздить на ручному чи електричному візку. Але попри це він допомагає іншим –  ремонтує інвалідні візки і займається волонтерством  – медичним забезпеченням, засобами реабілітації для неповносправних.

Вони живуть удвох зі старенькою мамою. Проте їм дуже непросто: тісненька квартирка, круті сходи, по яких важко самому проїхати. Мамі Юри вже 76 років. У неї хвороба Альцгеймера. Але Юра дуже ніжно нею опікується і не скаржиться на життя.

 

«У лютому мені виповниться 35 роки. Так я вже не підліток, але в мені ще жевріє велике бажання жити, бути корисним без подяки. Я працюю вдома, трохи готую їсти, печу хліб, роблю, виливаю свічечки, ремонтую інвалідні візки, займаюсь волонтерством  – дістаю засоби реабілітації для неповносправних. Зрозуміло, що все це в міру моїх фізичних можливостей», – каже Юра Козачишин.

 

 

Юру чекають операції з протезування тазостегнових і колінних суглобів, які робитимуть у Варшаві у клініці «Centralny Szpital Kliniczny MSWiA». Але для цього потрібні немалі кошти. Вартість заміни тільки одного тазостегнового суглобу складає 5500 доларів, мінятимуть всі чотири суглоби, обидва колінні і обидва тазостегнові.

Крім того, він потребує різних засобів  догляду, реабілітаційних занять, масажів, спеціалізованого харчування і дорогих ліків. Але він не здається і мріє одужати. Після заміни суглобів він зможе ходити і більше працювати, допомагати одужувати іншим.

«Реабілітацію після операції проходитиму у Львові, бо не можу залишити маму на такий довгий період на чужих людей. Зараз триває приготування до операції, зі мною працює реабілітолог, проходжу комплексне обстеження», – каже Юра.

Ми можемо допомогти Юрі встати на ноги!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕКАЗУ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ:

ПриватБанк:

Картки – 5168757298209984 (MasterCard) та 4149497849902533 (VISA)

Отримувач: Козачишин Юрій

Висновки медиків тут

Фото: facebook.com/kozachyshyn

 

Відео