VIP СІЗО: у Львові презентували проект нового слідчого ізолятора | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
VIP СІЗО: у Львові презентували проект нового слідчого ізолятора
07 Липня, 11:53

VIP СІЗО: у Львові презентували проект нового слідчого ізолятора

У Львові облаштують дизайнерський ізолятор на площі 8,3 га. Будівництвом займатиметься міністерство юстиції, – про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив очільник міста Львова Андрій Садовий.

«Маємо результати архітектурного конкурсу на проєкт будівництва слідчого ізолятора у Львові. Перемогли львівські архітектори Sulyk Architects. Майбутній комплекс буде розташований на вул. Збиральній», – написав Андрій Садовий.

Зі слів мера Львова, ця будівля виконуватиме не лише свої прямі функції, але й доповнюватиме архітектуру міста.

«Зрештою, будемо відвертими. В Україні буває так, що людина проводить місяці, можливо роки, у слідчому ізоляторі, а потім з’ясовується, що вона не винна. Умови перебування в таких місцях не мають нічого спільного з презумпцією невинуватості», – додав Садовий.

Міський голова найбільшого міста Західної України зазначив, що кожен, чию вину не доведено в суді, має право на людські умови.

«Ніхто не говорить про VIP-санаторій, але мінімальний комфорт все ж має бути навіть у таких установах. Це цікавий досвід. В Україні подібних проєктів ще не реалізовували. А чи може СІЗО бути пам’яткою сучасної архітектури?», – запитав у своїх підписників Садовий.

Відео