Візові центри призупинили прийом документів на польську візу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Візові центри призупинили прийом документів на польську візу
19 Січня, 10:39
logo-black

Візові центри призупинили прийом документів на польську візу

У Львові, Ужгороді та Івано-Франківську візові центри тимчасово призупинили прийом документів на польську візу. Заявки приймаються через стандартну польську систему e-konsulat. Про це повідомили у Генеральному консульстві Польщі у Львові.

«Повідомляємо, що з 13 січня 2022 року припинено можливість здійснення авансових платежів за подачу візових заяв у візових пунктах у Львівському консульському окрузі, тобто у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді», – йдеться в повідомлені. Причини такого рішення не вказують.

З 13 січня здійснити оплату через Візовий центр VFS Global на виготовлення візи у Польщу не можна. Заявки, які оплатили до 13 січня, прийматимуть на таких самих умовах та термінах, як раніше. В інших містах України оплата відбувається у звичному режимі.

Наразі податку заявку на оформлення польської візи можна безкоштовно через електронну систему консульства, однак лише за наявності вільних місць.

Додамо, українцям з біометричними паспортами та які не скористались лімітом перебування за безвізовим режимом, непотрібно для перетину кордону робити польську візу.

Окрім того, якщо на момент закінчення візи іноземець перебував у Польщі, то дія документа автоматично продовжується. У такому випадку віза буде дійсною додатково 30 днів.

Відео