Вхід безкоштовний: Львівська філармонія запрошує на концерти класичної музики | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вхід безкоштовний: Львівська філармонія запрошує на концерти класичної музики
02 Березня, 13:48

Вхід безкоштовний: Львівська філармонія запрошує на концерти класичної музики

Цієї весни Львівська національна філармонія започатковує соціальний проект «Відновлення: як класична музика допомагає переживати стрес». В його рамках проводитимуть тематичні лекції, а опісля усі присутні зможуть відвідати концерт.

«Наш проєкт покликаний допомагати у віднайденні внутрішнього спокою та комфорту в першу чергу особам, що змушені тимчасово змінити місця проживання, але також і усім тим хто на місцях пристосовується до нових реалій життя», – розповіла львівська піаністка та музикознавиця Марта Кузій.

Творчими враженнями ділитимуться гості проекту – артисти Львівської філармонії, а важливі фахові поради даватимуть співведучі лекторію – психологи-викладачі Українського Католицького Університету.

Важливою складовою таких зустрічей буде відвідування концертів після лекції – репертуар концертів та теми лекторію між собою будуть максимально узгоджуватися.

Як повідомила LMN пресслужба філармонії, перша лекція на тему музичного супроводу емоційного стану відбудеться вже завтра, 3 березня, о 18.30 у фойє концертного залу Людкевича.

Вхід безкоштовний для всіх охочих, але за попередньою реєстрацією.

Відео