Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вклоняємося перед твоєю мужністю: родина з Самбірщини передає вітання захиснику з нагоди Дня народження
23 Травня, 09:15
logo-black

Вклоняємося перед твоєю мужністю: родина з Самбірщини передає вітання захиснику з нагоди Дня народження

Україну у війні проти Росії захищає 700 тисяч воїнів. Кожен військовий – це міцний щит для України, рушійна сила нашої перемоги, а ще надійна опора та гордість для рідних. Вони моляться, вірять і чекають. Романа Дика з Самбірщини рідні чекають з передової вже не вперше. Сьогодні родина по-особливому у думках з Романом, адже десь в окопах він відзначає свій 46 день народження. Символічно, що День народження Романа припадає на День українських Героїв. 

Роман народився 23 травня 1976 року. Мешканець та уродженець села Волі. Коли у 2014 році розпочалася війна, він навіть не вагався, один з перших пішов у лави захисників. Племінниця військового Галина Пукшин каже, що тоді він мало розказував про війну, відслужив 1 рік. Він сапер, і часто змінюють локації для розмінувань. Отримав за свою службу відзнаки. 

І от зараз, від початку повномасштабної війни, Роман також на вірному захисті нашої держави та всіх нас. Цього року своїх 46 років він святкує, не у родинному колі, а на полі захисту, – розповідає Галина LMN. 

Жінка каже: Роман людина з Великої Літери, це добрий друг, люблячий син, брат, дядько, справжній патріот нашої країни. Він завжди щирий, добрий та усміхнений. На нього можна розрахувати у будь-якій ситуації, він завжди всім допомагає. У День народження уся родина хоче щиро привітати Романа з Днем Народження. 

Ти – справжній чоловік і ми пишаємося, що в українській армії є такі люди як ти. Щастя, здоров’я, тиші та миру тобі, дорогий наш захиснику! Спасибі тобі за те, що ти є у нас. Вклоняємося перед твоєю мужністю. Ми впевнені, що завдяки таким Героям, як Ти, нас точно чекає Перемога, – ось такі найщиріші побажання родина хоче передати захиснику у День народження. 

LMN приєднується до привітань та зичить Роману, а також всім українським захисникам доброго здоров’я, мужності та сили. Ми чекаємо на вас!

291da3ac-e091-43a3-98af-41215635e5b4
Схожі новини