Вкрав з бюджету майже 360 тисяч гривень: на Львівщині судитимуть сільського голову | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вкрав з бюджету майже 360 тисяч гривень: на Львівщині судитимуть сільського голову
16 Квітня, 20:05

Вкрав з бюджету майже 360 тисяч гривень: на Львівщині судитимуть сільського голову

На Львівщині судитимуть колишнього сільського голову, за розкрадання грошей з бюджету сільської ради. Орієнтовна сума – майже 360 тисяч гривень.   Як повідомляють у поліції Львівщини, йому загрожує до п’яти років тюрми.

«Як встановили оперативники, у 2020 році голова однієї з сільських рад на Львівщині уклав з компанією-підрядником договір щодо проведення робіт з реконструкції навчального закладу (школи). В подальшому в акти виконаних робіт, які підписав замовник, були внесені неправдиві відомості щодо проведених робіт та використаних матеріалів. При цьому компанії підряднику були перераховані кошти за нібито виконані роботи та нібито використані матеріали»,- йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування за ч.2 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ККУ та за ч.2 ст.367 (Службова недбалість) ККУ, завершене. Колишньому чиновнику загрожує до п’яти років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відео