Влада Львова обіцяє до листопада перекрити дахи усіх будинків, які постраждали від ракетного обстрілу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Влада Львова обіцяє до листопада перекрити дахи усіх будинків, які постраждали від ракетного обстрілу
08 Серпня, 19:15

Влада Львова обіцяє до листопада перекрити дахи усіх будинків, які постраждали від ракетного обстрілу

До листопада влада міста обіцяє завершити перекриття дахів усіх будинків, які постраждали від ракетного удару 6 липня на вулиці Стрийській. З міського бюджету на відновлювальні роботи виділили 100 млн грн. Як повідомили у Львівській міській раді, тоді найбільших руйнувань зазнали 4 будинки на вул. Стрийській: 62, 64, 66, 68.

Станом на зараз тут завершують протиаварійні демонтажні роботи. З наступного тижня розпочнуть мурувати зруйновані поверхи.

«У будинках №62 і №68, які менше постраждали, – провели консерваційні роботи – постелили рубероїдне покриття і встановили тимчасові бетонні конструкції, щоб будівля не замокала. Щодо будинків №64 і №66, то у них зруйновані верхні поверхи. Ці поверхи будемо відмуровувати. Хочемо до початку опалювального сезону вимурувати поверхи, зробити перекриття, дах, встановити дерев’яні вікна і двері», — йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні вже встановлено 249 пластикових вікон, відновлено 23 міжбалконних зовнішніх плити. На сьогодні фінансову допомогу для тимчасового проживання вже отримало 40 мешканців. Загалом сума цих виплат становить 505 тис грн.

Також місто планує привести до належного стану двір.

Відео