Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Власні надра Борислав використає для себе
12 Грудня, 12:03

Власні надра Борислав використає для себе

На сесії Бориславської міської ради на Львівщині депутати прийняли рішення про перейменування КП “Муніципальна варта” в КП “Надра Борислава”. Наділили підприємство ширшими повноваженнями, зазначає STATUS QUO.

“Зараз з’явилися спекуляції з приводу ліквідації даного підприємства. Вони недоречні. Жодні специфічні повноваження, які були властиві муніципалам, не були вилучені. Тут не йдеться про реорганізацію, ліквідацію чи перетворення. Навпаки, таке об’єднання в певній мірі дозволить вберегти «Муніципальну варту», – говорить Мар’ян Сащук з відділу правового забезпечення Бориславської міської ради.

Окрім контролю за дотриманням благоустрою, забезпеченням охорони порядку, профілактики правопорушень, підприємство візьме під контроль надра міста. У перспективі роботи оновленого підприємства є встановлення коегенераційних установок. Це передбачає використання супутнього нафтового газу для виробництва теплової енергії для потреб мешканців міста. Таке рішення, окрім досягнення економічних та соціальних результатів, мінімізовуватиме шкідливий вплив викиду забруднюючих речовин в атмосферу.

Схожі новини