Власник скандального Брюховицького озера змінював номерні знаки на авто за допомогою однієї кнопки: реакція поліції | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Власник скандального Брюховицького озера змінював номерні знаки на авто за допомогою однієї кнопки: реакція поліції
04 Серпня, 14:00
logo-black

Власник скандального Брюховицького озера змінював номерні знаки на авто за допомогою однієї кнопки: реакція поліції

Власник скандального Брюховицького озера, Андрій Завадський змінює номерні знаки своєї автівки марки Lexus LX450 за допомоги однієї кнопки. Відео цього, ймовірно з камер відеоспостереження, у соцмережу Facebook поширив Олег Радик.

“Реальний незаконний орендар – власник Брюховицького озера Андрій Завадський, громадянська дружина якого подарувала сину воєнкома будинок, може міняти номера. Хто його кришує?”, – написав Олег Радик у своєму дописі.

На відео видно, як на вулиці Князя Романа, що у центрі Львова, водій підходить до автомобіля з номерним знаком «2507 и7» невстановленого відомства, знімає з нього встановлений спецсигнал (проблисковий маяк), а потім, ймовірно натиснувши кнопку в салоні, задіює так звану перекидну рамку номерного знаку.

Після чого номерні знаки автівки були змінені на «ВС 5575 АІ». Водій, перевіривши, що номерні знаки змінились, сів у машину та поїхав.

Чи перевірять цей факт правоохоронні органи? Журналісти LMN звернулись за коментарем до речниці Патрульної поліції у Львівській області Катерини Рибій.

“Подія сталась 11 червня 2023 року. На вулиці Стрийській патрульна поліція зупинили 45-річного водія та винесла на нього постанову за ч.1 ст. 121-3 КУпАП”, – повідомила речниця.

За даними Кодексу України про адміністративні правопорушення, стаття стосується порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків транспортних засобів. Санкція статті передбачає покарання у вигляді  штрафу в розмірі 1190 грн.

Відео