Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Власника їдальні у Львові оштрафували на 17 000 гривень за порушення карантину
15 Травня, 12:02

Власника їдальні у Львові оштрафували на 17 000 гривень за порушення карантину

Сихівський райсуд Львова визнав винним підприємця Ігоря Януша, що відкрив їдальню для відвідувачів під час карантину. Його оштрафували на 17 тис. грн, передає Zaxid.net.

10 квітня на підприємця склали протокол через роботу кафе «Пролісок», що на вул. Гашека, 2а. Під час перевірки у приміщенні перебували відвідувачі, які сиділи за столиком та їли приготовані там страви.

Під час засідання Ігор Януш не визнав свою провину. Він заявив, що це не кафе, а внутрішня їдальня Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, у якій харчуються працівники центру та люди, що проходять хіміотерапію. Вхід для сторонніх осіб заборонений.

Не зважаючи на пояснення підприємця, суд визнав його винним у порушенні карантину, оскільки закладам громадського харчування заборонено приймати відвідувачів. Суддя Ігор Рудаков оштрафував підприємця. На цю постанову ще можна подати апеляцію.

Нагадаємо, з 11 травня в Україні послабили карантин та дозволили закладам громадського харчування приймати відвідувачів на літніх майданчиках. Обслуговування всередині закладів досі є забороненим.

Фото: mediasat.info.

Схожі новини