Внаслідок ДТП біля Малехова до львівської лікарні госпіталізували двох постраждалих | Львівська мануфактура новин
Внаслідок ДТП біля Малехова до львівської лікарні госпіталізували двох постраждалих
19 Березня, 16:21

Внаслідок ДТП біля Малехова до львівської лікарні госпіталізували двох постраждалих

Внаслідок ДТП біля Малехова, що трапилась сьогодні вранці, до лікарні святого Пантелеймона Першого медобʼєднання Львова госпіталізували двох пацієнтів у стані середньої важкості. Як зазначили медики, у них — травми опорно-рухового апарату.

Як уточнили у лікарні, наразі один із пацієнтів перебуває у хірургічному відділенні, інший постраждалий — у відділенні інтенсивної терапії. Обом лікарі надають всю необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, що 27-річна Людмила Чорна з Чернівців, яка втратила ногу внаслідок страшної ДТП, уже через чотири місяці після аварії зробила свої перші кроки на протезі. Нині вона проходить реабілітацію у Центрі UNBROKEN, де їй допомагають адаптуватися до життя в нових умовах.