Внаслідок ДТП у Дрогобичі травмований 15-річний хлопець: він у лікарні | Львівська мануфактура новин
Внаслідок ДТП у Дрогобичі травмований 15-річний хлопець: він у лікарні
13 Червня, 10:39

Внаслідок ДТП у Дрогобичі травмований 15-річний хлопець: він у лікарні

ДТП сталася 12 червня, близько 12.30, на вулиці Трускавецькій у Дрогобичі. Про це повідомили у поліції Львівської області. 

Як попередньо встановили правоохоронці, водійка автомобіля Audi A3, 47-річна жителька одного з сіл Стрийського району, здійснила наїзд на пішохода, 15-річного місцевого мешканця.

 

 

“Внаслідок ДТП хлопець отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні”, – йдеться у повідомленні. 

 

За фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.

Нагадаємо, що сьогодні, 12 червня, на арештмайданчик поліції перемістили ще три покинуті транспортні засоби: з вул. Скельної, 5, вул. Кн. Ольги, 98 та просп. Червоної Калини, 57. Як повідомили у Львівській міськраді, машини перебували в занедбаному стані, заважали людям та порушували правила благоустрою. Рішення про їх переміщення було прийнято раніше на відповідній комісії.

 

Відео