Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Внаслідок удару по Драмтеатру в Маріуполі загинуло близько 600 людей, –  Associated Press
04 Травня, 18:19

Внаслідок удару по Драмтеатру в Маріуполі загинуло близько 600 людей, – Associated Press

Внаслідок авіаудару по Драматичному театру в Маріуполі загинули приблизно 600 людей, які були поряд із будівлею або ховались у приміщеннях від обстрілів. Про це повідомило Громадське з посиланням на розслідування Associated Press..

Зазначимо, міська рада Маріуполя повідомляла приблизно про 300 загиблих цивільних жителів, які ховались у театрі. Проте, за оцінками журналістів, кількість загиблих принаймні вдвічі більша.

За словами очевидців, на польовій кухні біля театру було щонайменше 100 людей, з них ніхто з них не вижив. Також були переповнені кімнати й коридори театру.

Ті, хто вижив, розповідають, що всередині Драмтеатру на момент авіаудару було приблизно 1000 людей. Ніхто не бачив, щоб урятуватися вдалося більш ніж 200 людям. Уцілілі здебільшого виходили через головний вихід або один бічний вхід: інший бік і задня частина будівлі були зруйновані.

Крім того, журналісти заперечують заяви росії про те, що театр нібито був українською військовою базою або що його зруйнували самі ж українські військові. Жоден зі свідків не бачив українських військових усередині будівлі. Також ніхто з опитаних не сумнівався, що театр знищили саме рашисти.

Нагадаємо, окупанти скинули бомбу на Драмтеатр у Маріуполі 16 березня. Біля будівлі великими літерами російською мовою було написано «ДІТИ». У будівлі театру ховалися сотні жінок та дітей, які втратили домівки через обстріли.

Схожі новини