Водій-хамло на Львівщині не хотів везти пораненого військового | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Водій-хамло на Львівщині не хотів везти пораненого військового
20 Січня, 21:04
logo-black

Водій-хамло на Львівщині не хотів везти пораненого військового

У Львові водій маршрутки нахамив пораненому Захиснику України, оскільки останній на візку не міг самостійно потрапити у громадський транспорт.  Про це військовослужбовець Андрій Гавриляк розповів в ефірі програми «Помануфактуримо».

Водій маршрутки «Львів-Турка» не допоміг військовому потрапити в салон, навпаки, нарікав, що не може чекати і у нього графік.

«Я не можу назвати того водія людиною. Це якась недолюдина. Він не те, що не допоміг мені зайти в маршрутку, дружина сама тягнула мій візок, а інший пасажир допоміг мені сісти. Водій хамив та обурювався. Таке відношення мені важко зрозуміти. Я після важкого поранення, воював за кожного, віддав своє здоров’я, а тут таке. Я не хотів скандалити, бо в першу чергу я – Офіцер і Людина», – розповідає поранений військовий Андрій Гавриляк

Як у таких випадках діяти та захистити свої права розповів в ефірі адвокат Ярослав Жукровський

«Потрібно робити все, щоб встановити факт і довести. Потрібно перш за все письмово звернутися до перевізника, щоб провести розʼяснювальну роботу. Якщо це добросовісний перевізник – водію загрожує звільнення. На жаль, сьогодні такі ситуації не є одинокими. Такого зневажливого ставлення не можна пропускати, такі справи потрібно доводити до суду та вимагати компенсацію», – каже адвокат

Військовий додав, що сьогодні така поведінка не просто дивує, а обурює. Адже коли він був на передовій і щохвилини ризикував життям, не шкодував свого здоровʼя та часу, а от водієві таки забракло сумління і часу щоб допомогти пораненому захиснику. Невже люди вже забули про війну?

User Image
Олена Лук'янчук
Відео