Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Водій маршрутки «Чишки-Львів» висадив школярку посеред дороги
19 Грудня, 18:15
logo-black

Водій маршрутки «Чишки-Львів» висадив школярку посеред дороги

Юлія Швидко

У вівторок, 17 грудня, водій маршрутки “Чишки – Львів” під час рейсу змінив маршрут. Дорогою висадив 15-річну школярку з Винників у невідомій їй місцевості. Перелякана дівчина зателефонувала мамі.  Завдяки мобільному зв’язку і перехожим, самостійно добиралася додому.

«Мешкаємо ми між Винниками та Чишками. Переїхали сюди зі Львова. Дитина щодня їздить до школи приміським автобусом №110. Все було би добре, якби водії час від часу не дозволяли собі змінювати маршрут. Така історія трапилася втретє. Правда, перших два рази вона їхала з бабусею. Цього разу була сама. Тоді вони йшли пішки згори, а тепер вона опинилася у незнайомому місці», – розповідає LMN мама школярки Олена Васілакій.

Дівчина виїхала зі Львова о 17.50. Через 37 хв зателефонувала матері.

«Я почула: «Мамо, я не знаю, де я». Як? Виявилося, що пасажири з Чишок просили водія, аби поїхав на об’їзду дорогу. Він мовчки змінив маршрут. Казав: «Хто до Радгоспу – виходьте». Разом з моєю донькою вийшли ще дві жінки у віці. Вони теж розгубилися. Донька блукала між особняками на темній чужій вулиці, де перший раз. Ми не припиняли розмовляти по телефону. Вони перепиняла перехожих, які її скеровували у потрібному напрямку. Завдяки цьому, дійшла додому. Цікаво, чи водій так би повівся зі своєю дитиною? А люди з Чишок в цей момент теж могли подумати ще про когось, крім себе», – додає Олена Васілакій.

Про  цю історію жінка розповіла у Facebоок. Багато користувачів її підтримують, радять написати скаргу на водія. Кажуть, що не раз і самі потерпали від такої зміни маршруту без попередження.

Олена поскаржилася на Гарячу лінію. Там прийняли звернення, обіцяли з’ясувати ситуацію.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини