Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Водій маршрутки, не дочекавшись мами, висадив двох дітей і поїхав
24 Грудня, 13:20

Водій маршрутки, не дочекавшись мами, висадив двох дітей і поїхав

Вчора у Львові на АС № 3, водій маршрутки № 614, висадив із автобуса двох дітей, поки мати побігла купити води. За хлопчика та його незрячу сестричку ніхто не заступився із пасажирів.

Інцидент прапився на АС № 3, що на вулиці Петлюри. 614 автобус здійснював маршрут Львів-Щирець.

“Була вчора свідком цієї ситуації. Мама в Сокільниках забігла в маршрутку з питанням: де мої діти? Жінка просто була в розпачі, коли їй сказали, що малих висадили ще на кінцевій у Львові. З розмов людей зрозуміла, що жінка посадила дітей в маршрутку і попросила почекати водія, щоб купити їм пити. Коли час підійшов, щоб їхати, а жінки не було, водій малих висадив у Львові і похав”, –  розповідає в соцмережі очевидиця Христина.

Свідки також розказують, що мама бачила, як їде автобус і навіть намагалась його зупинити. Але водій не зупинився. Жінка одразу взяла таксі та кинулась наздоганяти громадський транспорт. В Сокільниках підійшла до водія,  а той спокійно відказав, що дітей залишив у Львові. Цікаво, що за малих ніхто не заступився із пасажирів автобуса.

“Бачили б ви в якому розпачі вона була, коли взнала, що їх висадили.  І знову побіла чимось добиратися назад”, – каже Ігор Мальків.

На щастя, жінка таки знайшла свох дітей в Львові. Вони чемно чекали  на зупинці. Трохи змерзли і добряче налякалися.

Схожі новини