«Водій наче перебував у паралельному Всесвіті»: львівська маршрутка №17 курсує по місту без дна | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Водій наче перебував у паралельному Всесвіті»: львівська маршрутка №17 курсує по місту без дна
11 Січня, 12:31
logo-black

«Водій наче перебував у паралельному Всесвіті»: львівська маршрутка №17 курсує по місту без дна

Юлія Швидко

Маршрутне таксі №17 їздить по Львову з порожнечею замість сходинки. Пасажири переступають діру, аби не провалитися. Скаржаться водієві. Той збирає гроші і не реагує на невдоволення людей.

«9 січня зранку довелося їхати у справах маршруткою №17. Сіла на проспекті Чорновола, мала вийти на Щурата. Маршрутка була настільки переповненою, що стояла на крайній сходинці. Раптом помітила, що у мене зник гаманець з грошима, банківськими картками, документами. Підняла крик. Злодій стояв навпроти. Йому нічого не залишалося, як підкинути мені гаманець та вийти на зупинці, – розповідає LMN львів’янка Діана Луцишин. – Трохи заспокоїлася, а тут новий шок! Дивлюся, а маршрутка з дірою замість сходинки. Через неї було видно асфальт, по якому рухався транспорт. Пенсіонери незграбно її обходили, сварилися. Мамочки з дітьми обережно її оминали, аби не зачепитися. Водій наче перебував у паралельному Всесвіті – збирав гроші і вдавав, що все гаразд».

Чиновники управління транспорту ЛМР запевняють, що поламану маршрутку зняли з рейсу. Пасажири не вірять. Кажуть, що майже увесь транспорт, що курсує у цьому напрямку, потребує ремонту.

Відео до цієї пригоди можна подивитися тут. 

Відео