Водій вигнав з маршрутки дочку полеглого Героя зі Старосамбірщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Водій вигнав з маршрутки дочку полеглого Героя зі Старосамбірщини
05 Червня, 12:25
logo-black

Водій вигнав з маршрутки дочку полеглого Героя зі Старосамбірщини

Марія Кузьмин

Ветерани АТО Старосамбірщини планують організувати акцію протесту стосовно водія, який вигнав з маршрутки дочку загиблого Героя Миколи Мінька з Торчинович.

«У понеділок Діана їхала на навчання до Львова. Зайшла у маршрутку, показала посвідчення. Водій навіть не дивився, вигнав її, сказав, щоб чекала іншу маршрутку. Дівчина ж поспішала на пари. І хоч вона така бойова, але була в шоці. Вийшла, сфотографувала номери, зателефонувала мамі. Пані Олена розповіла про цей інцидент нам», – розповідає Руслан Пукшин», в.о. голови «Спілки учасників АТО Старосамбірщини».

Руслан каже, що такі факти залишати поза увагою не можна.

«Ми вже маємо досвід, як провчити хамовитих водіїв. Було раз, що водій відмовився везти вдову полеглого Героя Ігоря Добровольського з Самбірщини. Образив її, сказав, що у неї посвідчення фіктивне. Ми розшукали його, викликали працівників військкомату, які підтвердили про дійсність посвідчення. І нас, понад десяток ветеранів АТО, зайшли у автобус з посвідченнями і сказали, щоб віз нас на могилу Ігоря», – пригадує Руслан.

Схожу акцію атовці мають намір повторити і цього разу. Номерні знаки маршрутки «Львів-Турка» знають, а знайти водія, кажуть, не проблема. До акції просять долучатися інших побратимів.

Фото: надала Діана Мінько.

Відео