Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Водія маршрутки, який вигнав дочку полеглого Героя зі Старосамбірщини, звільнять з роботи
07 Червня, 11:03
logo-black

Водія маршрутки, який вигнав дочку полеглого Героя зі Старосамбірщини, звільнять з роботи

Марія Кузьмин

У понеділок у Самборі трапився інцидент – водій маршрутки «Турка-Львів» відмовився везти за пільговим проїздом Діану Мінько, дочку полеглого  Героя зі Старосамбірщини.  Цей конфлікт взяли під свій контроль  ветерани зі «Спілки учасників АТО Старосамбірщини. До них долучилися і колеги з сусіднього району.

 

«Оскільки маршрутка мала стосунок до Турківщини, ми паралельно вели і своє розслідування. Вияснили, що перевізником  є ПП «Тур Авто» з Турки. Навідалися до керівника. «Мило» поговорили. Той визнав вину і запевнив, що водій більше не працюватиме у них,» – розповів LMN Микола Коноваленко, заступник голови ГО «Учасники АТО Турківщини».

 

Чоловік додав також, що перевізник особисто відвідав родину Міньків на Старосамбірщині, щоб  попросити вибачення за неетичність водія, який працював на його підприємстві.

 

«Цим фактом ми заявили, що ми є, ми – дружні, ми підтримуємо одні одних, ми контактуємо. А тим паче не дамо ображати родини побратимів, яких забрала війна,» – наголосив Микола Коноваленко.

 

Нагадаємо, атовці Старосамбірщини обіцяли повезти водія, який вигнав з маршрутки дівчину, на могилу її батька Миколи Мінька.

 

«І навіть попри те, що він уже звільнений, від своєї ідеї не відмовляємося. Він буде на могилі нашого побратима. Ми також і  проконтролюємо, чи справді водій звільнений», – сказав про свої наміри Руслан Пукшин, в.о. голови «Спілки учасників АТО Старосамбірщини».

61998161_579558292531232_4170644768923058176_n

На фото: водій, який відмовився перевозити доньку загиблого Героя АТО

Фото надане Русланом Пукшином.

Основне фото (ілюстративне): з відкритих інтернет-джерел

 

Схожі новини