Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Воду тваринам», –  жовківчани долучилися до всеукраїнської акції
14 Червня, 15:23
logo-black

«Воду тваринам», – жовківчани долучилися до всеукраїнської акції

Софія Мінджоса

У спеку коти та собаки потерпають від зневоднення. Зоозахисна ініціативна UAnimals закликає громадській залишати миски з водою біля своїх будинків та магазинів для того, щоб безпритульні тварини могли попити. У Жовкві місцеві активно підтримують флешмоб та допомагають врятувати життя тварин.

«Я дізналася про акцію через Інтернет, одразу поширили її в місцеву групу, розказала сусідам та продавцям у місцевих магазинах, – каже LMN жовківчанка Галина Лозинська. – В центрі Жовки ще раніше біля магазинів виставляли обрізані п’ятилітрові пляшки з водою. В нас тут багато безпритульних собак».

Щоб привернути увагу громадськості виставляйте фото, на яких тварини п’ють воду, з написом #водутваринам на своїх сторінках у соціальних мережах.

«Це дуже просто, займе декілька хвилин вашого часу, а тваринка зможе врятуватись від спеки. Однак деякі люди скептично ставляться до такої акції, – жаліється Галина. – До речі, це не лише в нас підтримали флешмоб. Я бачила в Інтернеті, що навіть харківчани виставляють свої фото з хештегом».

Фото: UAnimals

Схожі новини