Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Води Трускавця як хабар: проти ексзаступника військового прокурора порушили справу
15 Лютого, 13:15

Води Трускавця як хабар: проти ексзаступника військового прокурора порушили справу

Офіс генпрокурора розпочав провадження щодо можливого отримання неправомірної вигоди колишнім першим заступником головного військового прокурора Володимиром Жербицьким. Він нещодавно отримав у власність частку ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», – пишуть «Наші гроші».

Досудовове розслідування проводитимуть детективи НАБУ.

Поштовхом до порушення провадження стало повідомлення у ЗМІ про те, що Жербицький отримав у власність частку ТОВ «Трускавецькі лікувальні води».

На початку лютого у структурі власності підприємства «Трускавецькі лікувальні води», яке володіє спеціальним дозволом на видобуток мінеральної води «Нафтуся», відбулись суттєві зміни. Новими власниками підприємства, яке раніше належало ПрАТ «Трускавецькурорт», стали четверо киян, серед них і екс-заступник військового прокура Володимир Жербицький.

Жербицький три роки тому вийшов на пенсію, і цей його вихід супроводжувався гучним скандалом через те, що він відсудив собі пенсійне забезпечення у розмірі майже 40 тис. грн попри наявне обмеження в 11 тис. грн. До виходу на пенсію він був відомий тим, що посадив за грати львівського суддю-колядника Ігоря Зварича.

 

Схожі новини