Воїни 103 бригади ТрО показали, як майстерно знищують російську техніку (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Воїни 103 бригади ТрО показали, як майстерно знищують російську техніку (ВІДЕО)
17 Липня, 11:51

Воїни 103 бригади ТрО показали, як майстерно знищують російську техніку (ВІДЕО)

Українські захисники, які служать у 103-й окремій бригаді Тероборони майтерно знищили російський комплекс відеоспостереження типу “Муром-М”. Як це було бійці показали на сторінці в соцмережах.

«Не зважаючи на добре замасковану позицію та складність траєкторії підльоту до цілі, воїни бригади майстерно впорались із завданням та ефектно знищили ворожий комплекс відеоспостереження типу “Муром-М”», – йдеться в повідомленні.

Додамо, цей комплекс автоматизованого відеоспостереження призначений для здійснення візуального спостереження на великій відстані, оснащений тепловізором та камерою з опцією зуму. Він може працювати з високих об’єктів, таких як елеватори, вежі чи щогли. Здатен виявити людину на відстані до 10 км за допомогою звичайної камери і до 4 км за допомогою тепловізора, спроможний зафіксувати техніку в темну пору доби на відстані до 8 км та здійснювати коригування вогню.

Воїни додали, що знищення цього комплексу значно знизило можливості російських вояків візуально контролювати дії наших підрозділів.

Відео