Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Воював з перших днів повномасштабного вторгнення: завтра Львів попрощається з 36-річним Мар’яном Іванським
16 Березня, 19:44

Воював з перших днів повномасштабного вторгнення: завтра Львів попрощається з 36-річним Мар’яном Іванським

Завтра, 17 березня, громада Львова попрощається з Героєм Мар’яном Іванським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів, повідомили у Львівській міськраді.

Чин похорону розпочнеться о 14.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

imgonline-com-ua-black-white-wvq0sn4yxe8lb

36-річний Мар’ян Іванський народився у селі Малі Мокряни на Львівщині. Проживав у Львові, навчався у СЗШ №96. Закінчив НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «біотехнологія».

Протягом 2007-2013 років працював консультантом з організаційної роботи Львівської обласної організації «Народної партії» у Львові. Згодом обіймав посаду керівника секретаріату цієї організації.

Надалі працював оператором автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок виробництва склопакетів ТОВ «Глас Трьош Львів».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 355-го навчального механізованого полку 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У Мар’яна Іванського залишилися маленька донька, дружина, батьки, двоє сестер та бабуся.

Схожі новини