Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Гірняк поскаржився в поліцію на службовців Львівської облради
01 Жовтня, 17:20

Володимир Гірняк поскаржився в поліцію на службовців Львівської облради

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк звернувся із заявою до правоохоронців через порушення низки конституційних статей під час голосування за його відставку. Вимагає прийняти подану заяву про кримінальне правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, невідкладно розпочати досудове розслідування про порушення закону.

 

«Перешкоджання діяльності депутата, зловживання владою, службовим становищем, службова недбалість ― всі ці статті Кримінального кодексу України були порушені 24 вересня на позачерговій сесії Львівської облради під час таємного голосування. Порушені лічильною комісією та керуючим справами Львівської облради Валентином Харловим. Сьогодні відповідну заяву я скерував у правоохоронні органи. Причетні мають відповісти за видачу бюлетенів без підпису, за не донесення раді результатів голосування, за кричуще порушення – знищення самих бюлетенів. Регламент та закон було послано «під три чорти». Інакше працювати не вміють», ― написав на своїй сторінці у фейсбуку Володимир Гірняк.

 

Нагадаємо, на минулій сесії Львівської обласної ради, 24 вересня, депутати голосували за звільнення заступника голови облради Володимира Гірняка. Відправити його у відставку не вдалося ― забракло одного голосу. Та рішення визнали недійсним: виявилося, депутати, коли брали бюлетені, «забули» підписатись. Голосування перенесли на наступне засідання. А бюлетені ― знищили, що теж є порушенням.

Детальніше про ситуацію, яка склалася, можете дізнатися з інтерв’ю LMN.

72226061_941990326139533_5761923907208609792_n
Схожі новини