Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Зеленський наказав провести аудит всіх житлових будинків в Україні
28 Серпня, 18:58

Володимир Зеленський наказав провести аудит всіх житлових будинків в Україні

Президент України Володимир Зеленський доручив новому уряду провести аудит всіх житлових будинків по всій країні. Таке рішення він прийняв після обвалу під’їзду в будинку на вул. Грушевського в Дрогобичі, внаслідок якого вже загинуло двоє людей.

На своїй сторінці у Facebook написав, що житловий фонд, особливо в невеликих містах, перебуває здебільшого у незадовільному стані – про капітальний ремонт там не чули ще з радянських часів.

«Завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків по всій країні та розробка у найкоротший термін програми приведення до належного стану старих і зведення нових», – написав Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні вночі у райцентрі Дрогобич повністю обвалився цілий під’їзд чотириповерхового будинку. Двоє людей – 62-річного чоловіка та 45-річну жінку – знайшли мертвими. До лікарень госпіталізували ще сімох людей, 5 з них діти.

ЗМІ повідомляють різну інформацію про ймовірних мешканців будинку, які ще досі можуть бути під завалами. Називають цифри від 5 до 10.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини