Володимир Зеленський підписав закон, яким дозволено скеровувати тероборону в зону бойових дій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Володимир Зеленський підписав закон, яким дозволено скеровувати тероборону в зону бойових дій
12 Червня, 09:41

Володимир Зеленський підписав закон, яким дозволено скеровувати тероборону в зону бойових дій

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що дозволяє скеровувати Територіальну оборону в зону бойових дій. Про це повідомляє zaxid.net.

Нагадаємо, цей закон парламентарі ухвалили 3 травня. Згідно з документом, в умовах воєнного стану рішення про виконання завдань силами ТрО в зоні бойових дій ухвалює головнокомандувач Збройних сил України.

За рішенням Головнокомандувача ЗСУ, добровольці територіальної оборони можуть повністю або частково залучатися до виконання бойових завдань поза межами своїх областей та населених пунктів. Їх також зможуть відправляти до районів ведення бойових дій.

За словами ініціаторів нововведень, зміни до закону «Про основи національного спротиву» покликані надати можливість територіальній обороні виконувати завдання разом з іншими угрупованнями військ (сил) або/чи угрупованнями об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних (бойових) дій з відсічі збройної агресії проти України в районах ведення воєнних (бойових) дій.

Відео