Володимир Зеленський після закордонних візитів неанонсовано приїхав до Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Володимир Зеленський після закордонних візитів неанонсовано приїхав до Львова
15 Грудня, 10:31

Володимир Зеленський після закордонних візитів неанонсовано приїхав до Львова

Президент України Володимир Зеленський по дорозі з Німеччини зупинився у Львові. Про його офіційний візит не оголошувалось. Про це повідомив сам президент на відео, яке він записав у центрі Львова біля памʼятника Тарасу Шевченку.

На опублікованому відео Володимир Зеленський коментує підсумки останніх закордонних візитів та рішення Європейської ради про початок переговорів щодо вступу України до Євросоюзу.

 

 

«Рекомендації Єврокомісії ми виконали, сумніви ми зняли. Сьогодні є рішення про початок переговорів про вступ у ЄС. Після цього кроку ще будуть наступні. Велика робота – інтегрувати державу, усі інституції, усі норми. Але зробимо. Україна вже не раз доводила, на що ми здатні. Буде й інше переможне рішення – буде час, коли зможемо відсвяткувати вступ України у Євросоюз»,– розповів президент.

Напередодні, 14 грудня, президент України перебував з неоголошеним візитом у Німеччині, де відвідав військову базу у Вісбадені. Саме там координується міжнародна допомога для України.

До цього, 11-12 грудня, Зеленський перебував  у США, де зустрівся з президентом Джо Байденом, спікером палати представників США Майком Джонсоном, демократами-конгресменами та сенаторами з Республіканської і Демократичної партій.

Відео