Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Трускавці влаштують фуршет для президента Зеленського та депутатів “Слуги народу”
02 Серпня, 11:29

У Трускавці влаштують фуршет для президента Зеленського та депутатів “Слуги народу”

Завтра, 3 серпня, у Трускавці очікують на приїзд президента України Володимира Зеленського. У місті завершують навчання новообрані народні депутати від партії «Слуга народу».

Як повідомляє ZAXID.NET, попередньо відомо, що Володимир Зеленський перебуватиме у Трускавці до неділі, 4 серпня. Увечері в неділю запланований великий фуршет у 5-зірковому комплексі «Ріксос-Прикарпаття» для усіх учасників навчання з нагоди закінчення їх тижневого вишколу.

У Львівській ОДА не підтвердили, але й не спросували інформацію про завтрашній візит президента.

«Всі події, які плануються на Львівщині, будуть розміщені в рубриці «Анонси» на офіційному сайті ЛОДА», – повідомила прес-секретарка голови ЛОДА Ольга Мельник.

Це вже третій приїзд президента Зеленського на Львівщину. У соціальних мережах такі візити жваво обговорюють. Містяни радять, які місця варто відвідати президенту.

“Хай поїде в сторону села Старий Кропивник. Та й взагалі в різні села, на людей подивиться, дороги перевірить”, – пише один з користувачів Фейсбук.

“А я то думаю, з якого дива відбійники на дорозі ремонтують”, – написав Роман Загорбенський.

Нагадаємо, у неділю, 28 липня, 260 представників партії «Слуга народу», у тому числі новообрані народні депутати, з’їхалися до Трускавця, де для них організували тижневе навчання.

Їх поселили у найдорожчі готелі Трускавця – «Ріксос-Прикарпаття», «Женева» та інші.

До слова, вартість проживання в готелі «Ріксос-Прикарпаття» становить від 3050 до 21700 грн за добу.

Схожі новини