Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Зеленський розповів про свою готовність знову розпустити Верховну Раду
03 Листопада, 09:12

Володимир Зеленський розповів про свою готовність знову розпустити Верховну Раду

Президент Володимир Зеленський допустив ще один розпуск Верховної Ради, якщо депутати, і перш за все «слуги народу», відмовляться звільняти суддів Конституційного суду. Про це він сказав під час свого виступу у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV, передає Українська правда.

«Якщо буде так, що це буде політичний колапс і реальний політичний конфлікт, і я побачу, що немає підтримки у Верховній Раді, а перш за все у «слуг народу», тому що вони йшли і, чесно кажучи, вони розуміють, що… вони ж нові… тому, все ж таки, вони завдяки мені стали депутатами і (завдяки) підтримці суспільства, голосуванню народу… але вони повинні розуміти відповідальність. Якщо ми підемо врозріз, ми будемо виходити з цього кута навіть таким шляхом (шляхом розпуску парламенту)», – зазначив президент.

Водночас Зеленський висловив бажання, щоб нинішній парламент продовжував працювати, тому що Україні і так вистачає «нестабільних речей» – це і Covid-19, і війна на Донбасі, і економіка.

Нагадаємо, що 27 жовтня за поданням 48 народних депутатів Конституційний суд визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства. Рішення КС означає скасування електронного декларування, скасування повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції на повну перевірку та моніторинг способу життя, декриміналізацію недостовірного декларування.

У відповідь на це рішення Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного суду, визнати його рішення про декларування «нікчемним» і без правових наслідків та скасувати відповідні зміни до закону «Про запобігання корупції».

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини